Ataşehir Konut Projeleri

İstanbul’un nüfus yoğunluğu yeni yerleşim alanlarının açılmasını bir zorunluluk haline getirmiştir. Bu alanlar içerisinde doğa ile temasını kaybetmemiş nadir mekanlardan olan Ataşehir’de farklı imkanlara sahip konut projeleri bulunmaktadır.

Ataşehir Konut Projeleri

İstanbul’un nüfus yoğunluğu yeni yerleşim alanlarının açılmasını bir zorunluluk haline getirmiştir. Bu alanlar içerisinde doğa ile temasını kaybetmemiş nadir mekanlardan olan Ataşehir’de farklı imkanlara sahip konut projeleri bulunmaktadır.

Ataşehir konut projeleriarasından bir seçim yaparken öncelikle ulaşım ağının ne derece içerisinde olduğu hakkında fikir sahibi olmalısınız. Ulaşım olanaklarına uzak olan projelerin kesinlikle tercih edilmemesi gerekmektedir.

Yatırım bakımından da bu husus oldukça önemlidir. Özellikle ulaşım ağı konusunda merkezi bir konum sergileyen projelerin ileride değerinin çok daha yüksek olacağı uzmanlar tarafından dile getirilmektedir. Metro, Avrasya Tüneli, Marmaray ya da köprülere ne kadar uzaklıkta olduğuna muhakkak dikkat edilmelidir.

Ataşehir Modern Projesi Hakkında Detaylı İnceleme

Ataşehir Modern projesi detaylı bir şekilde incelendiği zaman göze çarpan temel nitelikler şu biçimdedir;

  • 1+1, 2+1, 3+1,4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanmış olan dairelerden oluşmaktadır. Bu dairelerin metrekarelerinde değişim olsa da tasarlanırken aynı özen ile ve prensip ile inşa edilmiştir.
  • Hem klasik çizgilerden hem de modern çizgilerden haz eden kişiler için en uygun iç mimari doku uygulanmıştır.
  • Peyzaj konusunda harika bir şekilde tasarlanmış olan bahçelerde ve süs havuzlarının etrafına yerleştirilmiş olan banklarda hoş bir şekilde zaman geçirilebilmektedir.
  • Otopark, fitness salonları ve yüzme havuzları gibi ek olanaklara da proje kapsamında yer verilmektedir.
  • Joy Kitchen girişimi sayesinde hoş yemekler hazırlama imkanı da elde edilmektedir.
  • Kendi yemeğinizi pişirmek istemediğiniz zamanlarda sitenizden çıkmadan lüks ve kaliteli restoranlara kısa bir süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

Ataşehir Modern, İstanbul’da sakinlik ile merkeziliği bir araya getiren nadir yaşam alanlarından bir tanesidir. Özellikle spor olanakları konusunda tam bir odak noktası olma yolunda ilerlemektedir.

Ödeme Planı Hakkında Bilgilendirme

Ataşehir konut projelerikapsamında Ataşehir Modern %10 oranında bir KDV indirimi sunduğu için memnuniyet yaratmaktadır. Peşinat konusunda da esnek yapıda olması sebebi ile henüz elinde ev sahibi olabilmek için net bir birikim olmayan kişilerin dahi kira ödeme mantığı ile ev sahibi olmasını sağlayabilmektedir.

Vadeli bir ödeme planı da oluşturulabilmektedir. Vadeli olması sebebi ile uygulanan faizin olabildiğince düşük tutulmasına özen gösterilmiştir. Sadece 0.99luk bir faiz oranı ile kişilere sunulmaktadır. Ödeme planınız ne olursa olsun proje kapsamında henüz satılmamış olan daireler arasından istediğinizi seçme imkanınız bulunmaktadır.

Konut Güvenliği Ne Şekilde Sağlanıyor?

Ataşehir konut projelerikategorisinde istisnasız geçerli olan kural 24 saat güvenlik ile denetim içerisinde olmasıdır. Ataşehir Modern projesi kapsamında da site sürekli olarak korunmaktadır. Bu sayede çocuğunuz ile ve aileniz ile sorunsuz bir biçimde yaşamınızı sürdürebileceğiniz bir alan elde edebilirsiniz. Güvenlik sadece toplu alanlarda değil aynı zamanda otopark gibi alanlarda da sıkı bir şekilde incelenmektedir.

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/istanbul-atasehir-konut-projeleri.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılın Aşk Bombası Bir Zamanlar Çukurova'da Patladı
Yılın Aşk Bombası Bir Zamanlar Çukurova'da Patladı
Mustafa Sandal, 19 yaş küçük aşkını ilan etti
Mustafa Sandal, 19 yaş küçük aşkını ilan etti