Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi ücretlere zam yaptık

Son dakika ekonomi haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi ücretlere zam yaptık

Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzurum'da konuşuyor...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Erzurum İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitinginde konuşuyor...

 

İşte Erdoğan'ın açıkalamaları:

 

16 yıl önce AK Parti ile demokrasi ve kalkınma yolunda güzel bir başlangıç yaptık. Şimdi 24 Haziran'da yeni bir sistemimizle güzel bir başlangıç yapmaya hazırlanıyoruz. 24 Haziran'da güçlü hükümet için, Cumhurbaşkanlığında şahsımı, mecliste Cumhur İttifakı'nı AK Parti'yi desteklemeye hazır mısınız?

 

"SİZE BOSNA HERSEK YETER, SİZE DADAŞLAR YETER"

 

(HDP mitingine izin veren Almanya'ya yönelik) Avrupa'da terör örgütünün ön kuvveti olan HDP'ye meydanlarda miting izni veren yönetimler AK Parti'ye oralarda müsaade etmiyor. Size Bosna Hersek yeter, size Erzurum'daki dadaşlar yeter.

 

DADAŞIN OLDUĞU YERDE TERÖRİST BARINABİLİR Mİ?

 

Bir ara bölücü teröristler Erzurum'a musallat olmaya çalıştı. Dadaşın olduğu yerde terörist barınabilir mi?

 

ÖLDÜRÜLEN TERÖRİST SAYISINI AÇIKLADI

 

Afrin'de etkisiz hale getirilen terörist sayısı 4 bin 475, Kuzey Irak'ta etkisiz hale getirilen terörist sayısı da 414 oldu. Dedim ya onlar kaçıyor... Asla şehidimizin kanını yerde bırakmayacağız. Ben size diğer adaylar gibi gelip huzurunuzda palavra mı atayıp atmam. Biz bugüne kadar hiçbir zaman ne aldatan olduk ne aldanan olduk. Biz yapılanı her zaman yapıyoruz, yapmaya devam ederiz.

 

GÜVENLİK KORUCU ÜCRETLERİNE ZAM

 

Son dönemde terör örgütünün güvenlik korucularımızı hedef alması boşuna değil. Güvenlik korucularımız terörle mücadele daha etkin görevler üstleniyor. Gerekli şartlara sahip güvenlik korucularımızın bir kısmını uzman erbaş olarak da değerlendiriyoruz. Şimdi güvenlik korucularımızın ücretlerinde 135 liralık daha iyileştirme yapıyoruz. Bu sabah evden çıkarken torunuma dedim ki: Eymen RABİA'yı göster dedim. Bak evde Eymen hazır. Sizde hazır mısınız? Tüm Batı duysun. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet.

O BİSİKLETE BİNMEYE DEVAM ETSİN"

 

Çıkmış bir tanesi diyor ki ben araba üretmem. Benim için de diyor ki 20 yıl geriden takip ediyor diyor. O bisiklete binmeye devam etsin. Kardeşlerim öbürü de kalkmış ben Kanal İstanbul'u yaptırmayacağım diyor. Siz zaten 24 Haziran'da benim aziz milletim kime yürü diyeceğini biliyor. Yatırım yapmadan istihdam olur mu?

 

"RUSYA TÜRKİYE'YE 1 MİLYAR DOLAR ÖDEYECEK"

 

Sizlerle bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Rusya'dan aldığımız doğalgazın fiyatında indirim talep etmiştik. 2015 ve 2016 yılları için geçerli olmak üzere Rusya'dan aldığımız doğalgaz yüzde 10,25 indirim mutabakatına vardır. Bu iki yıl için ülkemize 1 milyar dolar ödeme yapılacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Canlı Bahis Siteleribets101xbethttps://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gelinim Mutfakta bu haftanın finalinde kimler elendi? Puan durumu nasıl
Gelinim Mutfakta bu haftanın finalinde kimler elendi? Puan durumu nasıl
Ünlülerden çocuklarıyla beraber Koruncuk’a tam destek!
Ünlülerden çocuklarıyla beraber Koruncuk’a tam destek!