Ne olur o bulmasın! 7. günde baktıkları ilk yer

Son Dakika Güncel Haberler

Ne olur o bulmasın! 7. günde baktıkları ilk yer

Ağrı'da ailesiyle bayramlaşmak için gittiği dedesinin köyünde kaybolan 3,5 yaşındaki kız çocuğu Leyla Aydemir’i arama çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Kent merkezinde oturan Nihat ve Şükran Aydemir çiftinin, bayramın birinci günü gittikleri Bezirhane köyünde kaybolan kızları Leyla Aydemir'in bulunması amacıyla 7. günde jandarma ve AFAD köyün yaklaşık 1 kilometre ötesinde bulunan sazlık ve bataklık arazide sabah saatleri itibariyle arama çalışmasını yeniden başlattı.

Aydemir'in köyde bulunabileceği alanlarda, uzman ekipler eşliğinde yeniden tarandı.
Arama çalışmalarından bir sonuç alınamadı. Ekiplerin, köy dışındaki alanlarda da küçük Leyla'yı arama çalışmalarına devam ettiği belirtildi.
 
Öte yandan AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe’de Bezirhan Köyüne gelerek Aydemir ailesinin üzüntüsünü paylaştı.

 

 
VAN AFAD BİRLİK MÜDÜRÜ SADİ EKİN: LEYLA'DAN TEK BİR İZ YOK

3,5 yaşındaki Leyla Aydemir’i arama çalışmaları aralıksız sürdürülürken VAN AFAD Birlik Müdürü Sadi Ekin, "Köyün bütün sınırlarında arama yaptık, Leyla'dan tek bir iz yok" dedi.

Ağrı’da, Ramazan Bayramı’nın birinci günü ziyaretine gittikleri dedesinin Bezirhane köyündeki evinin önünde oynarken kaybolan 3,5 yaşındaki Leyla Aydemir’i arama çalışmaları yedinci gününde de devam ediyor.

 Türkiye genelinde 80 ilde müdürlüğü bulunan  11 ilde ise arama-kurtarma birlikleri olan AFAD, Ankara ve İstanbul ile birlikte en deneyimli arama-kurtarma ekiplerini içinde barındıran Van birliğini bölgeye gönderdi.

Aydemir'i arama çalışmalarını sürdürdükleri belirten VAN AFAD Birlik Müdürü Sadi Ekin, Milliyet'e yaptığı açıklamada, "Köy içinde ve çevresinde aranmadık yer kalmadı. Metruk binalardan tutunda tandır tipi dediğimiz evlere, eski su kuyularına baktık. Köy içerisinde bulunan dere yatağına, buğday kuyularına, sazlıklara, her yere bakıyoruz. Köyün bütün sınırlarında arama yaptık, Leyla'dan tek bir iz yok" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Türkiye Yunanistan'a İki Sürpriz Transfer!
Survivor Türkiye Yunanistan'a İki Sürpriz Transfer!
Hülya Avşar, 800 Bin TL'lik Yüzüğü İle Kafaları Karıştırdı
Hülya Avşar, 800 Bin TL'lik Yüzüğü İle Kafaları Karıştırdı