Devlet Bahçeli'den seçim yorumu

MHP Genel Başkanı Bahçeli; "Tuzak bozulmuş komplo püskürtülmüştür. MHP, 24 Haziran seçimlerinden tarihi bir başarı ve alnının akıyla çıkmıştır." dedi

Devlet Bahçeli'den seçim yorumu

Seçim sonuçlarını ve sonraki süreci değerlendiren Bahçeli, MHP'nin  Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilli Genel Seçimi kapsamında iki stratejisi  olduğunu belirtti.

Bunlardan birincisinin MHP'nin TBMM'de denge ve denetleme görevini ifa  edebilmesi amacıyla güçlü bir grup kurması, ikincisinin ise Recep Tayyip  Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilmesi olduğunu vurgulayan Bahçeli, "Çok şükür iki  stratejik hedefimiz de gerçekleşmiştir.

Tuzak bozulmuş, komplo püskürtülmüştür.  MHP 24 Haziran seçimlerinden tarihi bir başarıyla ve alnının akıyla çıkmıştır. 

Dava arkadaşlarımıza, aziz milletimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.  Önümüzdeki süreçte partimiz üstüne düşen her sorumluluğu, milletimizin  beklentileri doğrultusunda yerine getirecektir." ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin umuda ve huzura, parlak bir geleceğe, milli birlik ve  kardeşliğe çok kararlı bir destek ve onay verdiğini belirten Bahçeli,  "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin etkin, verimli, istikrarlı ve kalıcı bir  şekilde tüm kurum ve kurallarıyla yerleşmesi için elimizden gelen çabayı  göstereceğiz." dedi.

"9 ay 9 gün var"

Yerel seçimlerin yapılacağı 31 Mart 2019'a kadar 9 ay 9 günlük bir  süre bulunduğunu hatırlatan Bahçeli, yerel seçimler için gerekli olan çalışmanın  da bugünden başlatıldığını söyledi.

MHP'nin 9 ay 9 gün sonra bu kez de mahalli idareler düzeyinde muazzam  bir doğruluşla hak ettiği başarıyı yakalayacağını, millete hizmet etmenin  kıvancı, onuruyla dolup taşacağını dile getiren Bahçeli, "Heyecanlıyız,  hazırlıklıyız, inançlıyız. Başarmaktan başka seçenek tanımıyoruz." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Türkiye Yunanistan'a İki Sürpriz Transfer!
Survivor Türkiye Yunanistan'a İki Sürpriz Transfer!
Hülya Avşar, 800 Bin TL'lik Yüzüğü İle Kafaları Karıştırdı
Hülya Avşar, 800 Bin TL'lik Yüzüğü İle Kafaları Karıştırdı