Yonka müzik market stand satışı

Yonka müzik market, stand satışı noktasında enstrüman standlarının hemen her çeşitinin her modelini stoklarında hazır bulundurmaktadır.

Yonka müzik market stand satışı

Yonka müzik market, stand satışı noktasında enstrüman standlarının hemen her çeşitinin her modelini stoklarında hazır bulundurmaktadır. Öncelikli olarak en çok satılan standçeşiti olan mikrofon standı hakkında bilgiler aktaralım; kuşkusuz profesyonel sahnelerde mikrofon kullanımı olmazsa olmaz bir ekipmandır.

Mikrofon kullanımı için de muhakkak ki mikrofon standı gerekmektedir. Stand bir mikrofon için performans artıran mükemmel bir tripottur.  Mikrofon sehpası diye de bilinen mikrofon standı, uzayabilen kol sayesinde hem oturarak hem de ayakta kullanımda hizmet verebilmektedir. Orta tripotsayesinde  öne ve arkaya gidip gelebilen kol özelliği sahne de veya mikrofon kullanımında işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Bahsettiğimiz bu kullanımların dışında mikrofon sehpaları stüdyo kayıtlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle kayıt alırken mikrofonun sabit kalması gerektiğini göz önünde bulundurur ise condenser mikrofon standları mükemmel bir kolaylık sağlamaktadır.

Enstrüman stand kategorisinin bir diğer ise hoparlör standıdır. Özellikle seyyar hoparlörler için hayati önem taşıyan bu hoparlör ayakları, kolay taşınabilir ve yer değişebilir yapıya sahiptir. Hoparlör ayağı kategorisinde kuşkusuz bir çok özellikte ve kalitede stand bulunmaktadır.

Bunlardan bahsedecek olur isek taşıma kapasitelerine bakabiliriz. Her hoparlörün bir ağırlığı olduğunu şüphesiz herkes bilmektedir ve hoparlör ayağı satın alırken hoparlörünüzü taşıyacak bir stand seçmeniz hayati önem taşımaktadır. Seyyar hoparlörler ayaklıklarının dışında bir de duvar hoparlör ayakları bulunmaktadır.

Özellikle toplantı salonlarında, camiler de, okullarda ve benzeri yerler de hoparlörleri duvar hoparlör standı ile duvar asmaktadırlar. Hoparlörlerin sabitlenmesi gerektiğinde kullanılan bu standlar hoparlör duvar sehpası olarak da bilinir. En iyi hoparlör sehpaları, en çok satılan duvar hoparlör ayakları en ucuz fiyat garantisi ile yonkamuzikmarket.com’da sizleri bekliyor.

Solistlerin, orkestra şeflerinin ve notistlerin kullandığı bir diğer standçeşiti ise nota standıdır. Hemen her sahnenin ihtiyaç duyduğu bu standçeşiti sahnede işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Notaları ve müzik dökümanlarını büyük bir özenle taşıyan nota standı fiyat ve kalitelerine göre çeşitli fiyatlar da satılmaktadır.

Nota sehpaları içerisinde son zamanlarda en çok tercih edilen şef tipi nota stantlarıdır. Hem tripod yapısının sağlamlığı hem de şef tablanın büyüklüğü açısından diğer stantlara oranla kaliteli olması notistlerin daha çok tercih etmesine sebep olmaktadır.

Nota sehpası satın alırken dikkat etmeniz gereken noktaları belirtecek olur isek, şu şekilde sıralayabiliriz; birincisi şef tipi büyük bir tablası olmalıdır. Keza bu defter ve notaları taşıyan mekanizmadır. İkincisi ayak sistemi tripod 3 ayak olmalıdır. Buda açık rüzgarlı alan çalışmalarında sehpanın sağlam durabilmesini sağlamaktadır.

Üçüncü özellik ise ayak sisteminin makaslı olmasıdır. Engebeli yada düz olmayan zeminlere sağlam basıp nota sehpasının güçlü durmasını sağlamaktadır. Uygun ödeme seçenekleri ile tüm nota, mikrofon ve hoparlör standlarıyonkamuzikmarket.com’da sizleri bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Türkiye Yunanistan'a İki Sürpriz Transfer!
Survivor Türkiye Yunanistan'a İki Sürpriz Transfer!
Hülya Avşar, 800 Bin TL'lik Yüzüğü İle Kafaları Karıştırdı
Hülya Avşar, 800 Bin TL'lik Yüzüğü İle Kafaları Karıştırdı