Donald Trump'ın eski yardımcısı Omarosa Newman'ın idialarına göre karısı Trump'u boşuyor

Son Dakika Dünyadan Haberler

Donald Trump'ın eski yardımcısı Omarosa Newman'ın idialarına göre karısı Trump'u boşuyor

'Melania Trump boşanmak için gün sayıyor' iddiası
ABD Başkanı Donald Trump'ın eski yardımcısı Omarosa Newman, Beyaz Saray günlerini anlattığı yeni kitabında, Melania Trump'ın eşinden boşanmak için gün saydığını, eşini cezalandırmak için de pasif agresif ruh halini yansıtan kıyafetler seçtiğini iddia etti.Newman, Amerikan kamuoyunda tartışma yaratan ve yarın piyasaya çıkacak  "Dengesiz" (Unhinged) adlı kitabında, Donald Trump'ın, eşi Melania Trump'ın  eşinden boşanmak için gün saydığını öne sürdü.
 
Melania Trump'ın, eşini utandırmak için kasıtlı olarak alışılmışın  dışında kıyafetler giydiğini savunan Newman, "Melania Trump'ın giydiği  kıyafetlere bakıldığında, stilindeki başkaldırı tek bir amaca hizmet ediyor.  Melania'nın stilini eşini cezalandırmak için kullandığına inanıyorum."  ifadelerini kullandı.

Newman, Trump'ın kendi yanlışlarını düzeltmek için eşini zorla  göçmenlerin kaldığı merkeze götürdüğünü, o nedenle de Melania Trump'ın üstünde "I  really don’t care (Gerçekten umurumda değil)" yazılı bir ceket giydiğini ileri  sürdü.
 
Trump'ın evliliğinin uçurumun kenarında olduğunu ve Melania Trump'ın  eşinin başkanlık süresi biter bitmez boşanmayı istediğini iddia eden Newman,  kitabında, "Bana göre, Melania eşinin görev süresinin bitmesi için dakikaları  sayıyor ki ondan boşanabilsin." değerlendirmesini yaptı.
 
Beyaz Saray'daki az sayıdaki Afro-Amerikalılardan biri olan Newman,  Trump'ın seçim kampanyasında görev almış, seçilmesinin ardından Trump'ın  yardımcısı olmuştu.
 
Newman, Beyaz Saray günlerini anlattığı yeni kitabında, Trump'ı  "ırkçı" olmakla suçlamış, Trump ise iddiaları yalanlamıştı.

Trump Donald Trump Melania Melenia Trump Omarosa Newman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Canlı Bahis Siteleribets101xbethttps://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gelinim Mutfakta bu haftanın finalinde kimler elendi? Puan durumu nasıl
Gelinim Mutfakta bu haftanın finalinde kimler elendi? Puan durumu nasıl
Ünlülerden çocuklarıyla beraber Koruncuk’a tam destek!
Ünlülerden çocuklarıyla beraber Koruncuk’a tam destek!