Flaş karar! ABD'nin yaptırım kararı sonrası ilk adım...

Son Dakika Ekonomi Haberi

 Flaş karar! ABD'nin yaptırım kararı sonrası ilk adım...

ABD'nin skandal yaptırım kararının ardından her iki taraftan da hamleler gelmeye devam ediyor.Türkiye'ye dünyanın çeşitli ülkelerinden ve yurt içindeki kurumlardan destekler açıklanıyor.

Türkiye ile ABD arasında yaşanan gerilim devam ederken Türk Hava Yolları ve Türk Telekom'dan ekonomik adımlara destek geldi. Her iki kurum da "ABDyeReklamVerme" başlığıyla başlatılan kampanya destek verme kararı aldı.

Desteği belirten isim ise Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün oldu.

Son dakika! Türk Hava Yolları (THY) ABD merkezli kuruluşlara reklam vermeyeceğini açıkladı.

Son dakika! Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, "Türk Hava Yolları olarak devletimizin ve milletimizin yanında yer alıyoruz. Konu ile alakalı gerekli talimatlar ajanslarımıza verilmiştir" dedi.

ABD’nin Türkiye’ye açtığı ekonomik savaşa tepkiler büyüyor. Bu kapsamda Türk Hava Yolları (THY), sosyal medyada başlatılan #ABDyeReklamVerme kampanyasına destek verdi.

Üstün Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Türk Hava Yolları olarak devletimizin ve milletimizin yanında yer alıyoruz" diyerek, konuyla alakalı gerekli talimatların ajanslara verildiğini söyledi.

Dün de benzer bir açıklama Türk Telekom'dan gelmiş, Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü Hamdi Ateş, "Türk Telekom ailesi olarak biz de #ABDyeReklamVerme kampanyasına dahil oluyor, devletimizin ve milletimizin yanında yer alıyoruz.” diye açıklama yapmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Canlı Bahis Siteleribets101xbethttps://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gelinim Mutfakta bu haftanın finalinde kimler elendi? Puan durumu nasıl
Gelinim Mutfakta bu haftanın finalinde kimler elendi? Puan durumu nasıl
Ünlülerden çocuklarıyla beraber Koruncuk’a tam destek!
Ünlülerden çocuklarıyla beraber Koruncuk’a tam destek!