Erdoğan'dan çok sert sözler: Bırakın o sahtekarları, düzenbazları...

Haberin devamı için tıklayınız...

Erdoğan'dan çok sert sözler: Bırakın o sahtekarları, düzenbazları...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir'de Cuma namazı çıkışı halka hitap etti. Döviz kurlarındaki yükseliş üzerinden kredi derecelendirme kuruluşlarını eleştiren Erdoğan, "Türkiye’nin öyle anlatıldığı gibi yok bilmem kredi derecelendirme kuruluşları şöyle böyle söylemiş bırakın o sahtekârları, düzenbazları" diye konuştu."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir'de Zağanos Mehmet Paşa Camisi'nde kıldığı cuma  namazının ardından vatandaşlara hitap etti. Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu Mezuniyet Töreni'ne katıldığını anımsatan Erdoğan, bu mezuniyet töreninde yaklaşık 2 bin 500 civarında gencin  astsubay olarak göreve başladığını söyledi. Erdoğan, bugün dünden daha güçlü olduklarını dile getirerek, şöyle  konuştu:

"Yarın bugünden daha güçlü olacağız. Aynı zamanda da şu anda Kara  Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksek Okulu'nun oradaki mevcut tesisi de önümüzdeki  yıl yapacağımız törenlerde çok daha muhteşem olacak. Çok daha güzel olacak. Bütün  velilerimiz orada o ihtişamla törene katılacak.

Bütün bu astsubay evlatlarımıza  inşallah artarak başarılarının devamını diliyorum. Cumayı Zağanos Mehmet Paşa  Camisi'nde kıldık. Asırlara sarih bir mazisi var bu caminin. Bu belde bu şehir  Hasan Basri Çağatayların şehri, bu şehir Gönenli Mehmet Efendi'nin şehri.

Bütün  bunlarla beraber bu şehir Birgivi Rahmetullahi Aleyh'in şehri. Bu şehirde işte  Zağanos Mehmet Paşa bu eseri inşa ve ihya ile Fatih Sultan Mehmet Han'a da böyle  bir hizmeti yerine getirerek bu noktada adımını attı. Tabii Zağanos Mehmet Paşa  Camisi'nin ayrı bir özelliği var. Buranın minberinde Gazi Mustafa Kemal hutbe  irad etti. Burada İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy hutbe irad etti."
 

Kara Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksek Okulu Recep Tayyip Erdoğan Zağanos Mehmet Paşa Camisi Fatih Sultan Mehmet Gazi Mustafa Kemal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Canlı Bahis Siteleribets101xbethttps://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gelinim Mutfakta bu haftanın finalinde kimler elendi? Puan durumu nasıl
Gelinim Mutfakta bu haftanın finalinde kimler elendi? Puan durumu nasıl
Ünlülerden çocuklarıyla beraber Koruncuk’a tam destek!
Ünlülerden çocuklarıyla beraber Koruncuk’a tam destek!