Polat Alemdar Hakkında Yeni Gelişme! Necati Şaşmaz'ın Sağlık Durumu Nasıl?

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında "Felaket Tellalı" lakabı ile ün yapan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Şaşmaz'ın sağlık durumu hakkında sevindirici açıklamalar yaptı.

Polat Alemdar Hakkında Yeni Gelişme! Necati Şaşmaz'ın Sağlık Durumu Nasıl?
Polat Alemdar Hakkında Yeni Gelişme! Necati Şaşmaz'ın Sağlık Durumu Nasıl? Mehmet Demirbilek

Nutuk.com.tr'de yer alan habere göre; Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz'ın apar topar hastaneye kaldırıldığı, kalp krizi geçirdiği ve yoğun bakımda olduğu iddia edilmişti. Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında "Felaket Tellalı" lakabı ile ün yapan ,Onur Akay, Necati Şaşmaz'ın sağlık durumu hakkında sevindirici açıklamalar yaptı.

Ayrıca rahatsızlığı ile ilgili de açıklama yapan Akay, "Necati Şaşmaz yoğun bakımda değil. Şaşmaz, göğüs ağrısı, sol kolda ağrı ve uyuşukluk gibi şikâyetlere Çarşamba günü hastaneye başvurdu. Koroner arter hastalığı olarak bilinen kalp damarlarında tıkanıklık teşhisi nedeni ile damar açma operasyonu geçirdi.

Ancak operasyon çok büyük değildi ve kısa sürede taburcu oldu. Şu an evinde dinlenen Necati Şaşmaz'ın sağlık durumu çok iyi. Kendisine sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz gibi yaşam tarzı değişiklikleri önerildi." ifadelerini kullandı.

Kurtlar Vadisi dizisi ve filmleri ile geniş kitlelerce tanınan Necati Şaşmaz'ın tedavisinin ardından çalışmalarına döndüğü öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Şarkıcı Gülşen'den Yeni Şarkı Kararı Geldi!
Ünlü Şarkıcı Gülşen'den Yeni Şarkı Kararı Geldi!
Harika Avcı ölümcül bir hastalığa mı yakalandı?
Harika Avcı ölümcül bir hastalığa mı yakalandı?