Kırmızı Oda 9. Bölümde Yeni Oyuncular Geliyor! Alya Ekran Başındakileri Şoke Edecek…

TV8 ekranlarının her Cuma akşamı vazgeçilmez dizisi haline gelen, izleyicilerinin büyük bir beğenisini toplayan, yeni sezonun reyting rekortmeni olmayı başaran OGM Pictures imzalı Kırmızı Oda dizisi kadrosuna iki sürpriz isim daha katılıyor.

Kırmızı Oda 9. Bölümde Yeni Oyuncular Geliyor! Alya Ekran Başındakileri Şoke Edecek…
Kırmızı Oda 9. Bölümde Yeni Oyuncular Geliyor! Alya Ekran Başındakileri Şoke Edecek… Mehmet Demirbilek

TV8 ekranlarının her Cuma akşamı vazgeçilmez dizisi haline gelen, izleyicilerinin büyük bir beğenisini toplayan, yeni sezonun reyting rekortmeni olmayı başaran OGM Pictures imzalı Kırmızı Oda dizisi kadrosuna iki sürpriz isim daha katılıyor.

TV8 kanalının OGM Pictures imzalı Kırmızı Oda dizisi her hafta etkileyici konusu ile hayranlarını ekran başına kilitlemeyi başarırken ünlü konuk oyuncuları ile de gündemden düşmüyor.

Cem Karcı tarafından yönetilen ve Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından yazılan dizide bu haftadan itibaren Burcu Kara ve Beyti Engin konuk oyuncu olacak.

Seyircilerin derinden etkilenmesini sağlayan, geçmişten şimdiki zamandan ve gelecekten insanların hayatından izler bulmasına yardımcı olan gerçek hikayeleri konu edinen Kırmızı Oda dizisi; Gülseren Budaycıoğlu kitabından esinlenmiştir.

Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlandı…

TV8 ekranlarının vazgeçilmezi Kırmızı Oda dizisi; yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Her hafta Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan dizisi bu hafta yine herkesi etkilemeye devam edecek. Konuk oyuncu olarak katılan Beyti Engin’in iki çocuğu olmasına rağmen eşini aldatırken, aldatıldığı için neler yapabileceğini, çaresiz insanların adam öldürmeyi uygun gördüğünü, Binnur Kaya’nın yine usta oyunculuğu ile nasıl insanlara doğru yolu göstermek üzere olduğu ekranlara gelecek. Alya da bu bölümde biraz daha kendine bakmak isteyecek ve her geçen gün iyiye gidecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Backlink Almanın Önemi ve SEO’daki Etkisi - Backlink nedir?
Backlink Almanın Önemi ve SEO’daki Etkisi - Backlink nedir?
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!