Banka kartı olanlara 600 TL veriliyor Bugünden itibaren başladı!

Ziraat Bankası birçok kampanyasını sitesi üzerinden müşterilerine açıklarken kampanya hakkında detaylar bir duyuru ile paylaşıldı. Konu ile ilgili olarak yaz bitmeden kampanyaya katılanlar tatil fırsatından faydalanacağı belirtilerek kampanyaya katılanlara 600 TL verileceği belirtildi. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda Bankkart ile TatilBudur’da tek seferde yapılacak 8.500 TL ve...

Banka kartı olanlara 600 TL veriliyor Bugünden itibaren başladı!
Banka kartı olanlara 600 TL veriliyor Bugünden itibaren başladı! Mehmet Demirbilek

Ziraat Bankası birçok kampanyasını sitesi üzerinden müşterilerine açıklarken kampanya hakkında detaylar bir duyuru ile paylaşıldı. Konu ile ilgili olarak yaz bitmeden kampanyaya katılanlar tatil fırsatından faydalanacağı belirtilerek kampanyaya katılanlara 600 TL verileceği belirtildi. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda Bankkart ile TatilBudur’da tek seferde yapılacak 8.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 600 TL Bankkart Lira verileceği aktarıldı.

TAKSİT FIRSATI DA VAR

Bankkart ile TatilBudur’da tek seferde yapılacak 8.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 600 TL Bankkart Lira verileceği belirtilen duyurunun devamında Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TatilBudur’dan tek seferde yapacağınız 8.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 600 TL Bankkart Lira verileceği yaz otellerinde peşin fiyatına 3 ve 8 taksit fırsatından yararlanılabileceği aktarıldı.

21 AĞUSTOS’TA BİTECEK

Kampanya 1-21 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerli olduğu belirtilerek Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlayabileceğiniz ifade edildi.

SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TATILBUDUR yazıp 4757’ye SMS gönderebileceğiniz kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerektiği kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı belirtilen duyurunun devamında Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği kazanılan Bankkart Liralar 29 Ağustos 2022 tarihinde yüklenecek olup, 29 Eylül 2022 tarihine kadar kullanılabileceği ifade edildi.

600 TL KAZANILACAK

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında “Kullanılmayan Bankkart Liralar 30 Eylül 2022 tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 600 TL Bankkart Lira kazanabilecektir. Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar için geçerlidir.” ifadelerine yer verildi ve ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil olmadığı ve kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacağı vurgulandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Backlink Almanın Önemi ve SEO’daki Etkisi - Backlink nedir?
Backlink Almanın Önemi ve SEO’daki Etkisi - Backlink nedir?
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!