Gökyüzü Ünlüler Hakkında Ne Söylüyor? Yıldızı Parlayan Ünlüler

2017 yılını karşılamaya kısa bir süre kala, herkes kendini yeni yılda nelerin beklediğini merak ediyor. 2016 yılının son günlerinin yaşandığı son günlerde astroloji dünyasında da hareketlenmeler söz konusu. 207 yılına ilişkin tahminlerde bulunmak için her yıl olduğu gibi bu yılda yıldızlara gözler çevriliyor. Yıldız haritalarından yola çıkılarak

Gökyüzü Ünlüler Hakkında Ne Söylüyor? Yıldızı Parlayan Ünlüler

Gökyüzü Ünlüler Hakkında Ne Söylüyor?

2017 yılını karşılamaya kısa bir süre kala, herkes kendini yeni yılda nelerin beklediğini merak ediyor. 2016 yılının son günlerinin yaşandığı son günlerde astroloji dünyasında da hareketlenmeler söz konusu. 207 yılına ilişkin tahminlerde bulunmak için her yıl olduğu gibi bu yılda yıldızlara gözler çevriliyor. Yıldız haritalarından yola çıkılarak

2017 yılında nasıl bir yılın beklendiği öne sürülüyor. 2017 yılında ünlüleri nasıl bir yıl bekliyor, ünlülerin yıldız haritaları onlara neler vadediyor?

Yılın Yıldızı Parlayanı; Okan Bayülgen 

Ünlüler dünyasında Koç burcunun temsilcisi ve gece programlarında göstermiş olduğu TV performansı ile televizyon dünyasında ön plana çıkmayı başaran Okan Bayülgen için yıldızlar, bu yılda yeniden baba olacağını müjdeliyor. Öte yandan 2017 yılında yıldızı parlayan ünlüler kervanında tekrar yükselişe geçeceği düşünülen Bayulgen, bu yıl içinde bir miras konusu ile gündeme gelebilir. 

Yılın En Sıra Dışısı; Halit Ergenç

Türkiye’nin ünlü dizi, film ve tiyatro oyuncusu olarak bilinen, boğa burcu Halit Ergenç yıldızlar dünyasına göre 2017 yılının en sıra dışı ünlüsü olarak tarihe geçecek. Oynadığı dizi, filmlerden çok siyasi söylemler ile gündeme gelmesi beklenen Ergenç’in tutulmanın etkisi ile bu alanda daha çok ön plana çıkacağı düşünülüyor. 

2009 yılında evlendiği Bergüzar Korel’le artık ayrı düşünülemeyen Halit Ergenç’in bu yıl evlilik hayatında da bazı seyir değişiklikleri olabileceği tahmin ediliyor.

Yılın En Çok Şikayet Edeni; Bülent Ersoy

Türkiye’nin divası Bülent Ersoy, ikizler burcu ünlüleri arasında yer alıyor. İkizler burcunun güçlü bir temsilcisi olan Bülent Ersoy 2017 yılı yıldız tahminlerine bakıldığında yıl boyunca sık sık ilişkileriyle konuşulacağa benziyor. Üstelik yıl içerisinde ilişkilerinden dolayı keskin tepkiler alabileceği düşünülen Ersoy, bu yılın her an en şikayetçi ismi seçilebilir. 

Yılın En Sade Gelini; Serenay Sarıkaya

Ekranların genç, sarışın güzeli Serenay Sarıkaya, yengeç burcu ünlüleri arasında yer alıyor. Duru güzelliği dillere desten olan Sarıkaya’ya yıldızlar dünyasına göre 2017’de bir evlilik yolu bekliyor. Şayet 2017 yılında bu tahmin gerçekleşir ve güzel, başarılı oyuncu nikah masasına oturmaya evet derse yılın en sade gelini olarak anılacağı tahminler arasında yer alıyor. 

Yılın En Polemiklisi; Gülben Ergen

Uzun yıllardır ekranların sevilen yüzü Gülben Ergen 2016 yılının sonunda eşinden boşanması ile gündeme geldi. Astroloji dünyasında başak burcu kadını olan Gülben Ergen’in 2017 yıldız tahminleri içerisinde eski eşiyle sık sık gündeme geleceği yer alıyor. Ayrıca yıldız haritalarına bakılırsa Ergen için 2017 polemikler ile dolup taşacağa benziyor.

Yılın Baba Adayı; Tarkan

Türkiye’de pop müzik denilince ilk akla gelen isimlerden Tarkan, terazi burcu erkeği. Bir hayranı ile dünya evine giren Tarkan 2017 yılı astroloji dünyasına göre Jüpiter’in etkisine kapılarak baba olacak. 2017 yılında baba olabileceği düşünülen Tarkan’ın, evlilik hayatında soğuk rüzgarlar olabileceği düşünülüyor.  

Hande Yener

Oğlak burcu Hande Yener, yapacağı evlilikle çok konuşulacak. Öte yandan oğlu Çağın'la ilgili konularla da gündeme gelebilir. Yener, sert eleştirilere maruz kalacak gibi görünüyor.

Serdar Ortaç

Kova burcu Serdar Ortaç, hukuki sorunlar yaşayabilir. Eşi Chloe ise, skandal haberlerle gündemi meşgul edebilir. Yılın en kararsızı Ortaç olacak.

Evlilik için doğru kişi

KOÇ

Bu yıl, aşkla ilgili kalbinize sorduğunuz soruların cevaplarının hepsini alacaksınız. 2017 yılındaki gökyüzü hareketleri; boşlukta kalan, yaşanmamış ne varsa tamamlanacağını gösteriyor. Bu yıl, kalbinizden kırık dökük hatıraları sileceksiniz.

İlişkisi olan bir Koç burcuysanız, 4 Mart'ta burcunuzda gerçekleşecek olan Venüs retrosu, 15 Nisan'a kadar ilişkinizle ilgili eksiklikleri görmenizi sağlayacak. Özellikle 22 Eylül–23 Ekim tarihleri arasında ilişkinizi şekillendirmek isteyebilirsiniz. Eğer evlenmek ve düzen kurmak gibi bir fikriniz varsa, gökyüzü size doğru kişiyi gösterecek.

Aşk sizi değiştirecek

BOĞA

Bu yıl yanlış insanlara harcayacak zamanınız yok sevgili Boğalar. Mantığınız, duygularınıza baskı yapacak ve ilişkilerinizde daha sağlıklı kararlar alacaksınız. 2017; özel hayatınızla ilgili beklentilerinizi gözden geçirme ve bir ilişkinin size neler kazandıracağını değerlendirme zamanı olacak.

Bu yıl, yüreğinize güzel bir şarkı fısıldanacak. Önce kendinizi, sonra sevginizi keşfedeceksiniz. Kendinizi tanıyamayacağınız, yaptıklarınıza ve değişiminize hayret edeceğiniz bir aşk yaşayabilirsiniz.

Sürpriz karşılaşmalar

İKİZLER

Yılın ilk günlerinden itibaren, ikili ilişkilerin ön planda olduğu bir döneme gireceksiniz. Yaşadığınız ilişkiye hareket katmak için bu yıl sık sık seyahat edebilirsiniz. 2017; ilgilendiğiniz her alanda kendinizi ön plana çıkarabilmeniz için size fırsat sunacak.

Ani karşılaşmalar, yüreğinizde dev yangınlara sebep olabilir. Nisan ayında, ilişkilerle ve önceliklerinizle ilgili kafanızın karışık olduğu günler geçirebilirsiniz. 27 Temmuz'da, yaşamınızı yönlendiren Güneş ile Mars kavuşum yapacak. İlişkisi olan bir İkizler burcuysanız, bu kavuşumla kalbiniz yalnızca sevdiğiniz için atacak.

Şans sizden yana

YENGEÇ

İlişkilerinizde, size heyecan vermeyen ve kendinizi iyi hissettirmeyen her şeye sırt çevireceğiniz bir yıl geçireceksiniz. 'Sevgimi de, aşkımı da değerini bilenle yaşarım' cümlesi, bu yıl aşk hayatınızın mottosu olabilir sevgili Yengeçler. Gökyüzü, özel hayatınızda 'Gidene kal' demeye niyetinizin olmadığını işaret ediyor.

Yılın ilk dolunayı burcunuzda gerçekleşecek. Yollar, sizi hayalini kurduğunuz kişiyle buluşturabilir. Bu da kalbinizi kime açacağınıza karar vermenizi sağlayacak. 2017 yılında duygusal yanınız daha çok ortaya çıkaracak. Aile içinde ilişkilerinizin geliştiğini, bu konuda şansın sizden yana olduğunu göreceksiniz.

Ayağınızı yerden kesecek

ASLAN

Yaşamdan umudunuzu hiç kaybetmediğiniz için mükafatınızı alacağınız bir yıla hazır olun. Aşkta her zaman cesurdunuz, bu yıl ise ilişkilerinizde en cesur adımları atmaya hazırlanıyorsunuz. Yeni yıla yorulduğunuz ve yanıldığınız tüm duygularınızdan arınarak giriyorsunuz.

2017'ye görkemli bir şekilde başlayacaksınız. 28 Ocak'ta gerçekleşecek olan yeniay, gönül meseleleriyle ilgili yarım kalan duyguların tamamlanacağını gösteriyor. Eğer yalnız bir Aslan burcuysanız, aşkta ayaklarınızı yerden kesecek tekliflere hazır olun ve hayatın getirdiklerine ayak uydurmaya çalışın. Bu yıl güzel şeyleri, hiç beklemediğiniz anlarda çok ani bir şekilde yaşayacaksınız.

Tabularınız yıkılıyor

BAŞAK

Detaycı yanınız sayesinde, bu yıl ilişkilerde aydınlanma dönemine gireceksiniz. Daha çok kendinize dönecek ve iç dünyanızı anlamaya çalışacaksınız. Yaşanacak gelişmeler, ilişkilerde kendinizi ifade etmeniz için yeni yollar sunacak. Bir yandan da sezgilerinizi kullanmanıza ve ilişkinizde doğru adımlar atmanıza yardımcı olacak. Şubat ayında, aklınız ve kalbiniz kime 'Evet' diyorsa, onu sahiplenecek ve ona sıkı sıkıya bağlanacaksınız.

Duygularınızı çoşkulu bir biçimde yaşadığınız bu dönemde, sevdiğiniz kişi de size aynı şekilde karşılık verecek. Mart ayında, burcunuzda etkili olacak Dolunay ile birlikte 'Yapmam' dediğiniz birçok şeyi yaptığınızı ve ilişkiler konusunda tabularınızın yıkıldığınızı göreceksiniz.

Yılın en şanslı burcu

TERAZİ

Bugüne kadar sırtınıza yüklediğiniz korku ve kaygıları silkinip atma zamanı! 2017 yılının en şanslı burcusunuz. Sevmeye kapılarınızı kapatırsanız çok pişman olabilirsiniz. Aşkla ilgili aldandığınız ne kadar konu varsa, bu yıl hepsini temize çekeceksiniz.

Siz iç dünyanıza kulak verin yeter. Yeni yılın ilk ayında bazı karışıklıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak nazik tavrınızla tüm sorunların üstesinden geleceksiniz. Yapmanız gerekenleri sıralarken, zamanın nasıl aktığını fark edemeyeceksiniz. İlişkilerinizde daha tutarlı olacağınız bir yıl yaşayacaksınız.

Güzellikleri yakalayın

AKREP

Bu yıl değişiminize herkes hayret edecek. 2017; sizin için tazelenme ve yenilenme anlamına gelecek. Şimdi koşup da yakalayamadığınız güzelliklere yaklaşıp 'Ben buradayım!' demenin tam zamanı. Hayattan dilediğiniz, hayal ettiğiniz ne varsa bu yıl tutup alacaksınız. Her şey sizin ellerinizde... Kişisel değişiminizle birlikte devrim niteliğinde bir başlangıç sizi bekliyor.

İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysanız, Şubat ayında bugüne kadar hissetmediğiniz ölçüde derin ve tutkulu duygular yaşamaya hazır olun! Ruhunuzun eşini bulacak, adeta bunca zaman onu beklediğinizi düşüneceksiniz. Eğer ilişkisi olan bir Akrep burcuysanız, ilişkinizle ilgili tüm sorunları çözerek gelecek için önemli bir adım atabilirsiniz. Mart ayında, duygularınızla ilgili tam anlamıyla bir aydınlanma yaşayacaksınız.

Bakış açınız değişecek

YAY

İlişkilerinizde iletişimin önemini anlayacağınız bir yıl sizi bekliyor. Aile bağlarınız, bu yıl tahmininizden daha da çok güçlenecek. Sevdiğiniz kişiyle yaşayacağınız sorunların üstesinden analitik zekanızla gelebileceksiniz. Aklınız, aniden gelişecek fikirlerle doluyor.

Hayata bakış açınız tamamen değişecek. Şubat ayında sosyalleşme isteğiniz artacak. Yalnız bir Yay burcuysanız, bu dönemde enteresan kişilerle tanışabilirsiniz. Aynı zamanda geçmiş ilişkilerinizden biriyle ilgili çok şaşırtıcı şeyler öğreneceksiniz. Baharın kendini göstermesiyle birlikte, kendinize daha çok zaman ayırma fırsatı bulacaksınız.

Kırılgan bir dönem

OĞLAK

Yılın ilk günlerinde ilişkilerinizde beklentileriniz artacak. Bu dönemde kendinizi çok kırılgan hissedebilirsiniz. Kendinizle hesaplaşmanız devam ederken, ilişkilerinizi yoluna koyma şansını elde edeceksiniz. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysanız, yaz başında sevdiğiniz kişiyle kısa bir seyahate çıkacaksınız ve bu tatil size çok iyi gelecek.

Adeta ruhunuzun dinlendiğini hissedecek ve aşkınızı tazeleyeceksiniz. Eğer hayatınızın aşkını arıyorsanız, yılın ikinci yarısında aslında onun çok uzakta olmadığını göreceksiniz. Aşkta önceliklerinizi yeniden belirleyeceksiniz. Sevginizi en derinlerinizde hissedeceksiniz.

Yaratıcılığınız ön planda

KOVA

2017; bir önceki yılın öğrettikleriyle birlikte hayatınızda büyük bir sıçrama yaşamanıza zemin hazırlıyor. Gökyüzü, bu yıl size çok değerli kapılar aralayacak. Sevdiklerinize karşı daha hoşgörülü olduğunuzu fark edeceksiniz. Bu yıl aşkta yaratıcı yanınız ön plana çıkacak. Yaşadıklarınızın şiirselliğinde kaybolduğunuzu hissedebilirsiniz.

Eğer yalnız bir Kova burcuysanız, yeni bir ilişkiye hazır olun. Heyecanlı, ne istediğini bilen ve tutku kokan bir sevgili adayı, en cazibeli haliyle aşk hanenize girecek. İlişkilerinizde mizah duygusunu daha çok yakalamak isteyeceksiniz. Bu yıl eğlenceli olmadıklarını düşündüğünüz kişileri, yanınıza yaklaştırmayı pek tercih etmeyeceksiniz.

Yeni bir sayfa açılacak

BALIK

İlişkilerinizde nihai kararlar alacağınız bir yıl yaşayacaksınız. Her ne kadar geçmişin izleri kalbinizi ağrıtsa da, bu yıl aşk hayatınızda yeni bir sayfa açma zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Şubat ayında duygularınız yüksek olacak ve kafanız da fazlasıyla karışacak.

Eğer geçmiş bir ilişkinizle bağınızı tam olarak koparmadıysanız, Nisan ayının ikinci yarısında eski aşkınıza geri dönebilirsiniz. Yalnız bir Balık burcuysanız, mesafeli tavrınızı kaldıracak ve size kendinizi unutturacak bir aşk bulacaksınız. Hem de çok yakınınızda... Bu yıl faydalı olma arzunuz ön plana çıkacak ve sevdiklerinizi sevindirmek isteyeceksiniz.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı / haberin tüm hakları Haber Portalım'a aittir.

Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı / haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Anca alıntılar köşe yazısı / haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. 

 

Gökyüzü Ünlüler Hakkında Ne Söylüyor Yılın Yıldızı Parlayan Ünlüler Yılın En Sıra Dışı Oyuncusu Bülent Ersoy Serenay Sarıkaya Tarkan Evlilik için doğru kişi Burç Magazin Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!