Özel Jet Kiralama Hizmeti Fiyatları Nelerdir

Özel jet kiralama hizmeti, günlük hayatımızda kullandığımız ulaşım araçlarının dezavantajlarına alternatif olarak taşımacılık sektörüne taze bir soluk getirdi.

Özel Jet Kiralama Hizmeti Fiyatları Nelerdir

Özel Jet Kiralama Hizmeti Fiyatları Nelerdir

Özel jet kiralama hizmeti, günlük hayatımızda kullandığımız ulaşım araçlarının dezavantajlarına alternatif olarak taşımacılık sektörüne taze bir soluk getirdi. Firmamız size özel jet kiralama hizmeti hayalini gerçekleştirmek için büyük bir şans sunmayı amaçlamaktadır. Bundan böyle yalnızca zaman kazanmakla kalmayıp aynı zamanda özel jet kiralama hizmetini kullanarak pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz.

Sunduğumuz Avantajlar Nelerdir?

Acil bir durumda mevcut ulaşım araçlarının muhtemel varış zamanlarını düşündüğünüzde, özel jet kiralama servisinin sunduğu avantajları tahmin edebilirsiniz. Üstelik, uçuş saatini belirleyen kişi olacağınızdan dolayı "acele etmek yerine" bir kahve alıp zamanın kontrol etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Özel uçak kiralama hizmetini kullanırken varış noktasına ulaşımı sağlayacak olan seyahatlerinizin rotasını belirleyebileceksiniz. Jet uçakların iniş yapabileceği her hangi bir yeri tercih edebilirsiniz. Bu deneyim, anılarınızı taçlandırıp, zihninizde keyifli bir izlenim yaratacaktır. Özel uçuşlarda çok sevgili küçük arkadaşlarınızı olan Evcil hayvanlarınızı da uçuşa getirebilirsiniz. Ülke içi bir kiralama uçuşu ise evcil hayvanınızı yanınızda almanız mümkündür. Fakat destinasyon başka bir ülkeyse, o ülkenin kanunları geçerli olacak ve uygulanacaktır. Wİ-Fİ internet ve telefon görüşmeleri ile kısıtlanmayan bir hava yolculuğunu tecrübenize ekleyebilirsiniz. Eğer uçuş esnasında uyuyacaksanız 154 dereceye kadar ayarlanabilir koltuk isteyebilirsiniz.

Üstelik, taşıdığınız bir şeyi veya ekipmanı kaybetme riski bulunmadığından, bagajınız hakkında endişe duyarak herhangi bir mücadele vermeden huzur içinde seyahat etmenize olanak sağlamaktadır.

Özel jet kiralama hizmeti ile birlikte mesafelerin sadece haritada kaldığını ve hayatın "ışınlanmak" gibi uzak bir sözcüğü içine aldığını tecrübe edeceksiniz. Uçacağınız zamanı, jet uçak tipini, varılacak noktayı ve yiyeceğiniz yemeği istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Fiyatlar hedef ve uçuş saatine göre belirlenir. Her jet modelinin kendi saatlik ücret tarifesi vardır. Kişinin kapasitesi ve markanın seçimi fiyat için belirleyici faktörlerden ikisidir. Uçakla ilgili gerekli bilgileri aldıktan sonra fiyatla ilgili olarak size geri döneceğiz ve iletişim sekmesindeki iletişim formuyla talebinizi iletebilirsiniz. Özel jet kiralama hizmetleri, özel bir jet veya uçak satın almakla karşılaştırıldığında daha makul olarak fiyatlandırılır.

Detaylı Bilgi: http://www.ozelucakkirala.com/jet-kiralama

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi - EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy - Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ozelucakkirala.com/

Özel Jet Kiralama Hizmeti Fiyatları Plures Havacılık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!