İmza İndirim

İmza 4 kardeşin 1985 yılında Pazar tezgahında başlayan ticaret hayatıyla yükselen bir mağazadır.

İmza İndirim

İmza 4 kardeşin 1985 yılında Pazar tezgahında başlayan ticaret hayatıyla yükselen bir mağazadır. İmza markasının arkasında Taşkınırmak A.Ş. bulunmaktadır ve bu şirket Türkiye genelinde 52 mağaza ve 150 yi aşkın mağazayla hizmet veren bim aktüel erkeklerin özel günlerindeki kıyafet ihtiyacını karşılamaktadır.

İmza erkek giyim alanında büyük yer yapmış ürünlerini kaliteli bir şekilde üreten yerli üretimin arkasında duran bir mağaza olmakla birlikte alıcılarının memnuniyetini kazanmaktadır. İmza giyim mağazaları gerek yurt içi gerek yurt dışı hizmet vermektedir ve alıcılarının giyim ihtiyacını karşılarken perakende ve toptan satış imkanlarıyla indirimli alışveriş gerçekleştirebilmekte.

Erkeklerin gerek iş gerek günlük yaşantıdaki şık ve kaliteli giyimine olanak sağlamakta. İmza ürünlerini indirimli bir şekilde almakta bunun cabası. Sizde birer erkekseniz ve giyim ihtiyacınızı kaliteli bir şekilde karşılarken bim ve memnuniyetinize önem veren biri iseniz imza indirimli ürünlerine göz atabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!