Peşinat Ödemeden ve Faiz Eklentisi Olmadan Ev Sahibi Olun

Ülkemiz şartlarına uygun olarak ev alabilme imkânında, Birevim’in farklı ve özgün yollarını görmekteyiz.

Peşinat Ödemeden ve Faiz Eklentisi Olmadan Ev Sahibi Olun

Ülkemiz şartlarına uygun olarak ev alabilme imkânında, Birevim’in farklı ve özgün yollarını görmekteyiz. Bankalardan kredi için faiz ödeme, peşinat ödemesi ya da vade farkı gibi sistemler olmadan, ev alabilme imkânı sağlanıyor. Peşinatsız ev satın almak için Birevim, tüm müşterilerine özel bazı yöntemler uygulamıştır. Piyasanın genel durumu ve ödeme bütçelerine uygulanan yöntemler, sizlerin ev sahibi olabilmenize imkân veriyor.

Peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Fakat ödemek isterseniz de, bu satın aldığınız konutun normaldeki ödeyeceğiniz taksit sayısını düşürecektir. Aynı durum ara ödeme hususu içinde geçerlidir. Böylece borcunuzu daha erken ödeme amacıyla, peşinat sağlayabilirsiniz. Fakat peşinat ödemeden de ilk aydan itibaren taksit bedellerini ödeyerek, konut sahibi olmanız mümkün.

Aynı zamanda Birevim, kişilerin ev alırken, bedeli dışında fazla ödeme yapılmadığını da aktarır. Buna uygun olarak düzenleme sağlamasının yanı sıra, fazladan ödeme gerektiren uygulamaları da barındırmadığını ifade eder.

  • Faizsiz,

  • Vade farksız,

  • Kira yardımı olmadan,

  • En uygun ödeme seçenekleri,

  • Taksitlerin ayarlanabilmesi ve bütçeye göre düzenleme,

  • İstenilen evin Türkiye sınırları ve KKTC ‘de olması koşulu ile alınabilmesi,

Yine sunulan avantajlar arasında yerini alır. Size ek masraf oluşturmayan tüm olanaklar, peşinatsız ev alma noktasında en iyi imkânları barındırarak, beklentilerinde bu yönde karşılanabilmesinde olanak sağladığını söyleyebiliriz.

En Fazla Ne Kadar Taksit Yaptırabiliyorum?

Bu durum bütçenize göre ayarlanabilmektedir. Birevim, müşterilerine taksitlendirme konusunda geniş olanakları barındırarak, ödeme planlarında da gecikmeler dâhilinde Taksit Atlatma olanağını sunduğunu ifade eder. Sonrasında ise toplu ödeme zorunluluğu olmadan, beklentilerin karşılandığını da yine aynı şekilde aktarmaktadır.

Genel olarak baktığımızda, 120 aya kadar taksit yapılabilir. Fakat bununla sınırlı değildir. En fazla yapılan taksitlendirme 160 aya kadar olmaktadır. Böylece ödeme planınızda uygun olarak taksitlendirme imkânına sahip olabilir ve rahat bir şekilde satın aldığınız evin bedelini aydan aya ödeyebilirsiniz. Taksitlerin uzamasıyla alakalı vade farkı bulunmadığı gibi, sonradan ödenecek olan miktarları değiştirme olanağı ve kolaylığı da sağlanmaktadır. Buna kendinizde karar vererek, taksit seçeneklerini belirleyebiliyorsunuz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!