Peşinat Ödemeyin ve İlk Taksitle Ev Sahibi Olun

Ev sahibi olmak isteyenler için peşinat ödemesi olmayan imkanlar sağlanıyor. Verilen imkan Birevim üzerinden düzenlenen yapıya sahiptir ve en iyi avantajları barındırmaktadır.

Peşinat Ödemeyin ve İlk Taksitle Ev Sahibi Olun

Ev sahibi olmak isteyenler için peşinat ödemesi olmayan imkanlar sağlanıyor. Verilen imkan Birevim üzerinden düzenlenen yapıya sahiptir ve en iyi avantajları barındırmaktadır. Normalde sadece peşinatsız ev alma imkanı değil, buna ek olarak alacağınız ev için ayrıca masraf oluşturacak etkenlerinde bulunmadığı görülüyor. Birevim şirketi bu konuda, müşteriler için en iyi avantajları sağlayarak;

  • Peşinat zorunluluğunu ortadan kaldırarak,

  • Faiz ya da vade farkı almadan,

  • Kira yardımı gibi ek masraflardan müşterilerini arındırarak,

  • Esnek ve değiştirilebilir taksit olanaklarını sağlayarak,

  • Sonrasında yine başka tabii masraflar çıkartmadan,

sizi konut sahibi yapmaktadır. Temelde Birevim üzerinden ev alabilmek istiyorsanız, doğrudan görüşme sağlamalı ve ilgili adımları takip etmelisiniz. Esas alınan 3 yöntem olan Sıralı Tespit Yöntemi, Konut Değer Endeksli Yöntem ve Serbest Planlı Yöntem üzerinden, aradığınız eve sahip olabiliyorsunuz. Evi alırken ödemeniz gereken peşinat olmadığı gibi, taksitlendirmeye ilk aydan başlayarak 160 aya kadar vadeli ödeyebiliyorsunuz. Dilerseniz bütçenide göre aydan aya olan taksitlerinizde düşürme meydana getirebilirsiniz.

Ev Almak Bu Kadar Kolay Olabilir mi?

Sizin evin bedelinin dışında fazladan bir tutar gerektiren miktarlar istenmiyor. Bundan dolayı, evin kendi tutarı üzerinden satın alma işlemleri yapılarak, ödeme planları yapılmaktadır. Yukarıdaki 3 yöntemin kendine özgü ve ortaklaşa olan ödeme sistemleri bulunur. Fakat bunların her birinde yine peşinatsız ev alma imkanı verilerek düzenlemeler uygulanmaktadır.

Siz temelde dosya masrafı, vade farkı, faiz eklentileri gibi ücretleri ödemezsiniz. Sadece evin bedeli üzerinden taksitlendirme kapsamına girersiniz. Ev size ait olduktan sonra da rahatlıkla taksitlerinizi öder hatta evinizin borcunu daha kısa zamanda tamamlama imkanına da sahip olabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ev, Türkiye’nin neresinde ise, uygun şartlar sağlandığında ve ilgili prosedürler izlendiğinde istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Senetlendirme üzerinden yapılan taksit olanakları, güvenli imkânlara ve müşteri memnuiyeti ile de sağlanarak oluşturulduğu aktarılıyor. Böylece peşinatsız, vade farksız, faizsiz bir şekilde kısa sürede kendi evinize sahip olabilirsiniz. Birevim’in Türkiye üzerinde pek çok ilde şubeleri olduğu gibi kafanıza takılan her bir soruyu, müşteri hizmetlerine de sorabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!