"Ya Dön ya da Tek Kuruş Almadan Boşan"

Ebru Şallı'nın evli çıkan sevgilisi Uğur Akkuş'un eşi Gonca Akkuş konuştu. Akkuş, "Çocuklarımı kaçırdı, bana 'Ya tek kuruş almadan boşan ya da evine dön' diye şart koştu." dedi.

Eski manken Ebru Şallı'nın sevgilisi Uğur Akkuş'un 10 yıllık eşi Gonca Akkuş, şoke eden iddialarda bulundu. Gonca Akkuş, "Eşim çocuklarımı kaçırdı.

'Benden tek kuruş almadan boşanırsın ya da evine dönersin' diyor. Ebru'ya da yazıklar olsun." ifadelerinde bulundu.

"NE EBRU'DAN NE DE BENDEN VAZGEÇİYOR"

Gonca Akkuş ifadelerine şöyle devam etti: "Eşim 'Annem çok hasta çocukları görmek istiyor' diye oğlumu ve kızımı aldı. Üç haftadır onları benden kaçırıyor, konuşturmuyor.

'Ya eve döneceksin ya da tek kuruş talep etmeden benden boşanacaksın yoksa çocukları bir daha göremezsin' diyor. Galiba ben eve döneyim, o da Ebru ile ilişkisini sürdürsün istiyor."

GONCA AKKUŞ: AŞKLARINI YAŞASINLAR BİZİ RAHAT BIRAKSINLAR

Bu işten Ebru Şallı'nın haberi olup olmadığını bilmeyen Gonca Akkuş, "Eğer Ebru biliyorsa ona da yazıklar olsun. Bir anne olarak, empati yapmasını beklerdim. Çocuklarım ve ben acı çekiyoruz.

Neden günahta bu kadar ısrarcı olduklarını merak ediyorum, aşklarını yaşasınlar bizi rahat bıraksınlar. Çok acı çekiyorum, çocuklarımdan bir gün bile ayrı kalmamıştım." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!