Gelişen Güvenlik Çözümleri ile Yaşam Alanlarınız Emniyette!

Yaşam alanlarını kolaylaştıran ve daha güvenilir ortamlar sunan kilit karşılığı ürünleri tüm yaşam alanları kesimine hitap edebilen bir üründür.

Gelişen Güvenlik Çözümleri ile Yaşam Alanlarınız Emniyette!

Yaşam alanlarını kolaylaştıran ve daha güvenilir ortamlar sunan kilit karşılığı ürünleri tüm yaşam alanları kesimine hitap edebilen bir üründür. Her alanda bulunan kapılar aslında birer güvenlik önlemidir. Özellikle insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda giriş ve çıkışları kontrol altına alarak daha güvenilir ortamlar sunabilmek için yüksek güvenlikli ve hayatı kolaylaştıran kilit sistemleri tercih edilmektedir. Bunun dışında yine güvenliği daha da emniyetli bir hale getirebilmek için manyetik kontak gibi ürünler de güvenlik çözümleri arasında yer almakta.

Sektörün Liderinden Güvenlik Çözümleri!

Dışarıdan bir kalıp olarak görülen kapıların asıl güvenliğini tamamlayan ürünler kilitlerdir. Yüksek güvenlik gerektiren alanlarda daha kaliteli ve daha uygun kapıların kullanılması kilitler için de geçerlidir. Eski tip kilitlerin günümüzde yaygınlıkla kullanıldığını görebiliriz ancak daha güvenlikli ve modern olan diğer kilit sistemleri yeni yapılarda daha çok tercih edilmektedir. Güvenliği üst düzeye çıkarttığı gibi yaşam alanlarında kolaylıklar sunarak emniyetimizi sağlayan kilit ürünleri için sektörün lider firması olan Netatek’i inceleyerek detaylı bilgi edinebilmeniz mümkün. Netatek’in bünyesinde bulunan manyetik kontak, elektrikli kilit karşılığı, elektrikli kilitler ve manyetik kilit gibi ürünler eski tip kilitlere göre her zaman daha avantajlıdır.

Bu kilit sistemlerinin bir diğer avantajı ise daha uzun ömürlü olmasıdır. Uzun ömürlü kilitlerin kullanılan alanda maliyet açısından da avantaj sunduğunu söyleyebiliriz.

 

Emniyet İçin İlk ve En Önemli Adım

Hem kaliteli hem de güvenli kilit sistemlerin en ekonomik ve doğru adresi olan Netatek, 25 yıldan fazla olan tecrübe ve müşteri memnuniyetini ilkeleri arasına ekleyerek ilerliyor. Tüm müşterilerinin ihtiyaç ve arzularına yanıt veriyor ve bunu en ekonomik şekilde sağlamayı hedefliyor. Kalıcı çözümler üreterek geniş ve ekonomik ürün yelpazesiyle sektöründe lider firma konumunda yer alan Netatek bünyesindeki ürünler ile enerji tüketimi bakımından düşük olmasının yanı sıra, kullanım ömürleri uzun ürünleri sunuyor! Ürünlerin yapımında kullanılan maddeler ise, geri dönüşümlü olduğu için firmanın çevreye olan duyarlılığı gözler önüne seriliyor.

Daha detaylı bilgi için : www.netatek.com.tr

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İrem Derici Sevgilisi Ataberk Özdene ile Alyanslı Fotoğraf Paylaştı
İrem Derici Sevgilisi Ataberk Özdene ile Alyanslı Fotoğraf Paylaştı
Şarkıcı Hatice, Transparan Kıyafetiyle Dans Etti
Şarkıcı Hatice, Transparan Kıyafetiyle Dans Etti