Murat Dalkılıç tan Hande Erçel'e İş Teklifi

Başarılı oyuncu ve ses sanatçısı olan Murat Dalkılıç’ın evliliği geçtiğimiz eylül ayında bitmişti. 2 yıllık beraberliklerine Merve Boluğurla birlikte ortak bir karar vererek evliliklerini sonlandırmışlardır.

Murat Dalkılıç tan Hande Erçel'e İş Teklifi

Başarılı oyuncu ve ses sanatçısı olan Murat Dalkılıç’ın evliliği geçtiğimiz eylül ayında bitmişti. 2 yıllık beraberliklerine Merve Boluğurla birlikte ortak bir karar vererek evliliklerini sonlandırmışlardır.

Murat dalkılıç evliliğinin bitiminden sonra kısa bir süre kafa dinleyerek magazinlerden uzak durmuştu. 3 ay sonunda bomba gibi dönüş yapan Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile birlikte olduğunu açıkladı.

Murat Dalkılıç tan Hande Erçel'e İş Teklifi, Magazinlerine bomba gibi düşen olay açıklamalar ardına Merve Boluğur cephesinden henüz bir yanıt gelmedi. Çiçeği burnunda sevgililer, ilişkilerinin yeni olmasına rağmen birlikte yeni bir projeye imza attılar.

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel’in Ortak Projesi Ne?

Magazinde yer alan bomba haber hakkında çok bilgi verilmese de haberin gerçekliği kanıtlanmıştır. Ocak ayında çekimlere başlanacak filmin konusunun gerilim olacağı bilinmektedir.

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel’in Ortak Projesi Ne, Gerilim filminin başrolünde Murat Dalkılıç yer alırken projeye Murat Dalkılıç davetiyle Hande Erçel’de katıldı. Murat Dalkılıç. Ve hande Erçel’in ortak projesi olan filmin eski kadrosunda Merve Boluğur vardı.

Heyecan Dorukta!

Hande Erçel’e gelen teklifle beraber mutlulukları ikiye katlanan çiftten, projeye dair ilk açıklama hande hanım tarafından geldi. Heyecan Dorukta!‘ muratla aynı filmde yer alacağım için çok heyecanlıyım ‘ diyerek heyecanını dile getirdi. Çiçeği burnunda çiftin, filmi geçmişten beri çekimleri sürekli olarak ertelenmişti.

Filmin Oyuncu Değişikliği

Filmin çekimleri geçen sezondan beri sürekli olarak erteleniyor. Değişik sebeplerden ertelenen filmin başrol oyuncusu, Merve Boluğur ile evliyken, filmde Merve hanımın yer alacağını söylemişti.

Devamında ise çiftler boşandığı için Merve Hanım projede yer almayacağını söyledi. Merve hanımdan sonra, Murat Dalkılıç teklifini eski kız arkadaşı olan Ekin Türkmen’e götürmüştü.

Ekin Türkmen ise teklife hayır cevabını vermişti. Daha sonra Murat Dalkılıç, Hande Erçel’le ilişki yaşamaya başlayınca bu sefer teklifini Hande Erçel’e yaptı ve Hande hanım teklifini tabiki evet diyerek kabul etti.

Aynı projede yer alacak çiftin önümüzde ki günlerde evlilik planları olup olmadığına dair herhangi bir bilgi verilmedi.

Hande Erçel kısa bir süre önce Murat Dalkılıç’ın evine taşınarak birlikte yaşamaya başladıklarını öğrenmiştik. Murat Dalkılıç’ın villasından çıkarken yakalanan hande Erçel artık birlikte yaşadıklarını itiraf etmişti.

Çiftin ilerleyen günlerde çekimlerine başlanacak filmin başrol ve ana karakterleri üstlenecekleri sanılıyor. Hande Erçel ve murat dalkılıç yakıştırılan bir çift olmasına rağmen, murat Dalkılıç’ın daha 4 ay önce bir evlilikten çıkması, hande hayranlarını ve Merve Boluğur hayranlarını baya bir kızdırdı diyebiliriz.

Evliliğin bitim sebebine dair net açıklamalarda bulunmayan iki taraftan da aldatılma şüpheleri uyanmıştı. Merve Boluğur boşanmadan hemen sonra yurt dışına kafa dinlemeye gitmişti.

Saçlarını kestiren ve uzun bir süre görünmeyen Merve Bol uğurun aldatılmış olacağına dair şüpheler, Murat Dalkılıç’ın konuya sessiz kalışıyla ihtimalleri yükseltmişti. Fakat murat dalkılıç yeni bir ilişkiye başlayarak, aldatılma olaylarının gerçek olmadığını resmen kanıtlamıştır. 

Kaynak : Haber Plus

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!