Beştepede kritik zirveden samimi görüntüler

Son Dakika Gündem Haberleri

Beştepede kritik zirveden samimi görüntüler

Son dakika... Beştepe'de samimi zirve! Katar Emiri geldi, görüşme başladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile KatarEmiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, ziyaret kapsamında çalışma yemeğinde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Katar Emiri S¸eyh Temim bin Hamed Al Sani'yi resmi törenle karşıladı.Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleyen görüşmelerde ikili ilişkilerin tüm boyutlarıyla ele alınması, ayrıca gündemdeki diğer konularda kapsamlı görüş alışverişinde bulunulması öngörülüyor.

 

Son dakika... Katar'dan Türkiye'ye destek açıklaması

Diğer yandan Katar'ın Ankara Büyükelçisi Salim Mübarek Al Şafi, ülkesinin Türkiye'ye olan desteğini yaptığı yazılı açıklamayla duyurdu. 

Şeyh Temim bin Hamed Al Sani'nin, Türkiye Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'la hafta başında gerçekleştirdiği telefon görüşmesinin  sonrasında Katar devletinin büyük desteğini göstermek için Türkiye’ye geldiğini  belirten Al Şafi, Katar Emiri'nin ekonomik  krizden sonra Türkiye’yi ziyaret eden ilk devlet lideri olduğuna vurgu yaptı.

Al Şafi, "Kardeş Türk halkının yanında durduğumuzu yeniliyoruz. Türkiye ile ilişkilerimizin  sağlam olduğunu ve halkımız nezdinde bu ilişkilerin ayrı bir yeri olduğunu belirtiriz" değerlendirmesini yaptı.

Beştepe Şeyh Temim Bin Al Sani Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Katar Emiri Şeyh Temim Hamed Al Sani
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Canlı Bahis Siteleribets101xbethttps://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gelinim Mutfakta bu haftanın finalinde kimler elendi? Puan durumu nasıl
Gelinim Mutfakta bu haftanın finalinde kimler elendi? Puan durumu nasıl
Ünlülerden çocuklarıyla beraber Koruncuk’a tam destek!
Ünlülerden çocuklarıyla beraber Koruncuk’a tam destek!