Velevki Sapığız! Sapığıma Dokunma...

Velevki Sapığız! Sapığıma Dokunma...

   Acı bir hadise daha.. Nefret uyandıran  insanlığımızdan utanmamızı gerektirecek bir olay daha..Acılarına acı kattığımız için Ailenin,önce kendim,sonra herkes adına tekrar tekrar özür diliyorum Özgenin ailesinden,onu tanıyan herkesten…Fakat daha da vahim bir durum var ki, bizim hiçbir zaman aynaya amacı doğrultusunca bir türlü bakmadığımızı, bakmak da istemediğimizi gösteriyor..


Şöyle ki; Eğer tutarlılık diye bir kavram var ise ve dolayısıyla tutarsız olmak kınanacak bir durum ise…Tahammülümün sınırlarını zorlayan şu durumdan şikayet etme hakkım var diye düşünüyorum..İğrenç amaçlarının tümünde kadın’ı malzeme olarak kullanmaktan haya etmeyen bir kitleye sözüm..sözlerim..

 

 Dün..

Edebden,Ahlaktan bihaber “VELEV Kİ İBNEYİZ” “İNTERNETİME DOKUNMA” “İNADINA KIZLI ERKEKLİ”diye kendini paralayan, “ sizin ananızı avradınızı…!” diyeni el üstünde tutan (burada Ana ile avrat kadın sayılmamalıdır?) kuralsız kimliksiz kişiliksiz bir toplulukmu kitle mi insan benzeri mahlukatlar mı ne olduğunu anlamadığım birilerinin bugün Ahlak ? abidesi kesilmeleri….daha evvelki tavırlarından yola çıkarak bugün başlıktaki gibi davranmalarını beklememiz gerekmiyor mu?? En azından Çağdaşlık? Ve İnsan? Haklarına özgürlük ve eşitliğe olan düşkünlükleri bunu gerektirmiyor mu?

Sivingır!

Gey!

Lezbiyen!

Grup!

Fetiş!

Şop!

Zıkkımın dibi!

Elinin körü! Ve kahrolası lanet olası bütün bu kavramlar,eğilimler hoşgörülecek….ve sonra kalkıp diyeceksiniz ki…….defolun ordan…yılansı dillerinizi ve o iğrenç ellerinizi çekin ölülerin üzerinden artık..!!

 

              Bir taraftan bu toplumun bütün değerlerine savaş açacaksın,kadın hakları derken kadınlar arasında bile ayırımı had safhada tutacaksın.Bir taraftan Değerler eğitimine hayır!Din eğitimine hayır2ona hayır buna hayır derken öte taraftan en insanlıkdışı iğrenç ve ahlasızlığa özgürlük talep edeceksin sonra da Tecavüze İdam diyeceksin…Tutarlı ol da Senin taleplerinin Tezahürü olan Tecavüzcüne sahip çık!!!

 

              Bir de bu hastalığı incitmeden rencide etmeden kişiyi,tedavi edelim hadım edelim bilmem ne edelim diyen sözüm ona bilim insanları var..Hiç bir Allahın kulu çıkıp da demiyor ki,hastalığın sebepleri nelerdir diye….Hadi yine sizin pencerenizden bakalım olaya,en azından bu sapkının ortaya çıkış sebebi kim diye sorup Anasında bulalım kabahati..!! O doğurmadı mı ki onu,suçun yarısı da onun..Kürtaj mı yaptırsaymış? Evet…!!Aaaa pardon,Hiçbir bebek katil ya da sapık doğmaz değilmiydi anasından??….O zaman kim katil ya da sapkın yapar bu bebekleri???

 

            Öyle bir gidiş ki bu…sonunu hayal bile edemezsiniz…..Yapmanız gereken şey,ya kimseyi savunmadan ve yargılamadan önce kendinizi adil bir şekilde yargılayıp suçunuzu kabul edin ya da berrat verin kendinize,ya da ebediyen susun…Ya Ahlaksızlığınızı Kabul Edin, ya da Sapığınıza sahip çıkın…Ama ille de Yılansı dillerinizi Ruhlarımızdan ve Bedenlerimizden çekin çekin…çekin..!!!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ünlü isim hayatını kaybetti
ünlü isim hayatını kaybetti
Ünlü oyuncudan büyük ayıp!
Ünlü oyuncudan büyük ayıp!