Ecem Karaağaç kimdir? Ecem Survivor’da neden yok?

Ecem Karaağaç'ın son bölümde olmaması yarışmanın takipçilerini meraklandırdı. Ecem Karaağaç kimdir, Survivor 2018'e veda mı etti, neden yok sorularını akıllara getiredi. Acun Ilıcalı sebebini açıkladı. Peki Ecem Karağaaç kimdir, neden yok?

Ecem Karaağaç kimdir? Ecem Survivor’da neden yok?

Gönüllüler takımında All Star takımına geçen Ecem Karağaç son bölümde ekranda yoktu. İzleyiciler Ecem Karağaç nerede merak ediyorlar. Ilıcalı konuya açıklık getirdi. İşte Ecem Karaağaç kimdir, neden yok sorularının yanıtları…

ECEM KARAAĞAÇ NEDEN YOK?

Survivor 2018'de Gönüllüler Takımı'ndan All Star Takımı'na gönderilen Ecem Karaağaç bir hafta All Star ile oynadıktan sonra rahatsızlanmış ve Gamze'nin rahatsız olduğu zamanda dinlenmeye alınmıştı.

Ecem Karaağaç'ın hemen takımına geri dönmesi beklenirken rahatsızlığı ile ilgili açıklama yapıldı. Ayrıca Ecem'in ne zaman takıma döneceği de belirsiz durumda.

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, “All Star takımından Ecem müşahede altında. Belinde bir rahatsızlık var. Niye burada olmadığıyla ilgili bunu belirtmiş olalım” dedi.

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?

Ecem Karaağaç 14 Temmuz 1991 Bursa doğumludur. Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur. Göz 6 yarışmasında Survivor için yarışan Karaağaç, Survivor biletini Berna Keklikler'e kaptırmıştı.

Heyecanı seven bir yapıya sahiptir. Geçen yıl Göz 6 yarışmasında Survivor’a katılmayı çok istemiş ancak nasip bu yılmış. Profesyonel olarak yüzücülük yapmakta olup 6 yıl kadar lisanslı basketbol oynamıştır.

Ayrıca okçuluk, rüzgar sörfü, futbol, kayak ve binicilikle uğraşmıştır. Ecem Karaağaç, Göz6’nda finale kalmayı başaran üç kızdan biridir. Aile bağları oldukça kuvvetli görünen Ecem Karaağaç'ın annesi Mine Mater, babası ise Cengiz Karaağaç'tır.

ALL STAR ÜNLÜLERE GEÇTİ

Survivor 2018 All Star'da mücadele eden Ecem Karaağaç, yarışmaya Gönüllüler takımında başlamıştı. Ancak yapılan ada konseyindeki oylamada All Star takımına geçiş yapan isim oldu.

Ecem Karaağaç böylece Survivor 2018 All Star'da bundan sonra All Star takımında mücadele edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gündeme bomba gibi düştü Beren Saat'i istememişler
Gündeme bomba gibi düştü Beren Saat'i istememişler
Natalia Oreiro'dan Dünyayı şaşırtan İstek!
Natalia Oreiro'dan Dünyayı şaşırtan İstek!