Emrah: Gönderin yoksa hesap ödemem

Emrah eşi ve çocuklarıyla Arnavutköy'de bir balıkçıda görüntülendi. Ünlü şarkıcı basın mensuplarının kapıda olduğunu öğrenince hesabı garsonlara kesmeye kalktı

Emrah: Gönderin yoksa hesap ödemem

Emrah, eşi ve oğluyla gittiği balıkçının önüne basın mensuplarının geldiğini öğrenince mekân görevlilerini hesabı ödememekle tehdit etti.

HESABI GARSONLARA KESTİ!

Hesap krizi! Emrah, eşi Sibel Kirer, oğlu Elyesa ve kızı Eleysa ile Arnavutköy’deki bir balıkçıda yemek yedi. HT Magazin'den Nuri Altuntaş'ın haberine göre,  keyifli başlayan gece, basın mensuplarının mekânın önüne gelmesiyle yerini gerginliğe bıraktı. 

Gazetecileri fark eden Emrah, gazetecileri çağırdığını düşündüğü garsonları, “Onları buradan gönderin, yoksa hesap ödemem” diye uyardı.

AĞZINI BIÇAK AÇMADI...

Emrah'ın çıkışı üzerine garsonlar, basın mensuplarına çekim yapmamaları konusunda ricada bulundu. Bu sırada araya giren sanatçının menajeri, Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan’la ilgili sorulardan rahatsız olduğunu söyledi.Çıkışta ünlü oyuncunun ağzını bıçak açmazken yardımcıları muhabirlerin görüntü almasını engellemeye çalıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılın Aşk Bombası Bir Zamanlar Çukurova'da Patladı
Yılın Aşk Bombası Bir Zamanlar Çukurova'da Patladı
Mustafa Sandal, 19 yaş küçük aşkını ilan etti
Mustafa Sandal, 19 yaş küçük aşkını ilan etti