Büyük Ayaklı Güzel Model

Rus model Anastasia Reshetova, ayaklarının çok büyük olması nedeniyle kötü ve duygusuz yorumlar alınca büyük ayaklara sahip kadınları öven yeni bir akıma imza attı.

Büyük Ayaklı Güzel Model

İşte Rus model Anastasia Reshetova ve büyük ayakları...

Miss Russia finalisti ve model olan Anastasia Reshetova ayaklarının büyüklüğünden ötürü sosyal medyada takipçilerinden kötü yorumlara maruz kalmış.Instagram'da 1.6 milyon takipçi sayısına sahip olan Rus model bu acımasız yorumların fotoğraflarını paylaşmasını engellemesine izin vermedi.

Reshetova'nın ayakları bir ''palet'' olarak adlandırılırken Anastasia'ya her seferinde nasıl ayaklarına uygun ayakkabı bulduğu soruluyor.Ancak Anastasia bu yorumları hiçbir zaman dikkate almayıp büyük ayaklarıyla fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor.31 yaşındaki Olga Buzova da büyük ayaklarından muzdarip bir modeldi.

Daha önce FC Lokomotiv Moskova orta saha oyuncusu Dmitri Tarasov ile evliydi.Eski Fulham and Reading önderi Pavel Pogrebnyak'ın karısı olan 30 yaşındaki Maria Pogrebnyak-Shatalova'nın da büyük ayakları bir ara çok konuşulmuştu.

Ayak bileğinde biten ve devasa platformlara sahip bot sevgisiyle biliniyor. Rus moda dergisi Women tarafından yayınlanan ayak galerisinde 32 yaşındaki model Aiza Anohina'ın geçmişte ayakkabı bedeninin daha küçük olmasını dilediğini belirtmişti. Ama bu isteğinin kötü yorumlar yüzünden değil, kendi isteğine bağlı olduğu yazılmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başarılı Oyuncu Barış Aksavaş Çarpışma'ya Katıldı
Başarılı Oyuncu Barış Aksavaş Çarpışma'ya Katıldı
Ünlü şarkıcının görüntüleri internete sızdı!
Ünlü şarkıcının görüntüleri internete sızdı!