Mustafa Sandal, 19 yaş küçük aşkını ilan etti

mustafa Sandal Melis Sütşurup ile aşk yaşıyor iddilarını sosyal medya hesabından paylaştığı video ile doğruladı. Melis Sütşurup'un kendisinden 19 yaş küçük olması magazin dünyasında yankı uyandırdı.

Mustafa Sandal, 19 yaş küçük aşkını ilan etti

Mustafa Sandal Melis Sütşurup ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duyurdu. Ünlü şarkıcının yeni başladığı ilişkide sevgilisinin kendisinden 19 yaş küçük olması şaşırttı. 

AŞK İDDİALARI DOĞRU ÇIKTI

Ünlü şarkıcının butik işleten ve kendisinden 19 yaş küçük Melis Sütşurup, ile aşk yaşaması medyada büyük bir ses getirmişti. Çıkan söylentilerin sonrasında Mustafa, Sosyal medya hesabından yeni aşkıyla, söylentileri doğrulayan bir video paylaştı. 

"GÜL GİBİ KIZI KAPMIŞ"

Sosyal medya hesabından aşkını ilan eden Sandal, "Söz verdiğim gibi ilk sizinle tanıştırıyorum" sözlerini kullandı. Mustafa Sandal'ın paylaşımını gören takipçileri de tepkisiz kalmadı. Sanatçının yayınladığı videoyu kendi hesabında paylaşan takipçisi, "Mustafa Sandal gül gibi kızı kapmış" yorumunu yapmış. Diğer takipçisi, "Çok yakışmışsınız gerçekten." yorumunu yaptı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Canlı Bahis Siteleribets101xbethttps://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı