Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızıdan aşk iddialarına yanıt

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncularından Hilal Altınbilek'in Kerem Alışık ve Uğur Güneş'le aşk yaşadığı iddia edildi. Altınbilek ile konuşan Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu bugünkü yazısında güzel oyuncunun iddialara verdiği cevabı okurlarıyla paylaştı

Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızıdan aşk iddialarına yanıt
Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızıdan aşk iddialarına yanıt

Ocak ayının son günleriydi… ATV'de yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin oyuncuları Hilal Altınbilek'le Kerem Alışık'ın 'set aşkı' yaşadıklarına dair haberler çıktı. 

Kerem Alışık'n bu haberi yalanlamasının üzerinden iki ay bile geçmeden, Altınbilek'in bu kez dizinin bir başka oyuncusu Uğur Güneş'le aşk yaşadığı 'iddia' edildi!

İddianın sahibi belli değildi, ama Altınbilek'le Güneş'in sosyal medyada paylaştıkları bir fotoğrafa dizi izleyicilerinden iki kişinin yaptıkları yorum, 'dizi aşkı'na kanıt gibi gösterildi. Neydi o yorumlar?  

Ekranda diziyi izleyip, sosyal medyada yıldızlarını takip edenlerden biri, ''Sonunda beklenen fotoğraf geldi'' diye yazdı. Bir başkası işi bir adım daha ileri götürdü: ''Dizide çok yakışıyorlardı. Gerçek hayatta da birlikte olmalarına çok sevindim.''

Altınbilek'in iki ay dolmadan 'set aşkı'nı değiştirmesi bana tuhaf geldi. Dizinin güzel yıldızına WhatsApp'tan iki haberi gönderdim. Ben, iki habere dair yorumunu soramadan Altınbilek'ten ''Daha çok çıkar her halde?!' yanıtı geldi.

Altınbilek, haberlerden hangisi doğru, hangisi yalan mesajımı okuduktan sonra da şunu yazdı:

''İkisi de doğru değil. Yakıştırma zaten Uğur'unki, Kerem'le niye çıktı bilmiyorum?''

Hilal Altınbilek 2016 yazında İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ile flört etmişti.

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

1991 yılında İzmir'de doğan Hilal Altınbilek, oyunculuk eğitimini İstanbul'da Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde aldı.

Derin Sular dizisi ile ekranlara adım atan Hilal Altınbilek, bu dizide Şükrü Özyıldız ile başrolde yer aldı. 2013 yılında Karagül dizisinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl ve Mesut Akusta ile başrolleri paylaştı.

'SEVİŞME SAHNELERİNDE ZORLANDIM'

Hilal Altınbilek, verdiği bir röportajda onu en çok zorlayan sahnenin sevişme sahnesi olduğunu belirtip, ''Birini seviyorsun ama başkasıyla birlikte oluyorsun. Çok etkilenip tedirgin oldum. Yönetmenimiz ve yapım şirketiyle konuştum, beni o sahne hakkında çok rahatlattılar'' demişti.

Bir Zamanlar Çukurova Uğur Güneş Kerem Alışık Hilal Altınbilek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Şarkıcı Gülşen'den Yeni Şarkı Kararı Geldi!
Ünlü Şarkıcı Gülşen'den Yeni Şarkı Kararı Geldi!
Harika Avcı ölümcül bir hastalığa mı yakalandı?
Harika Avcı ölümcül bir hastalığa mı yakalandı?