Meltem Miraloğlu'nun 80 yaşındaki eşiyle ilgili şok açıklama! ​

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ABD'ye yerleşen ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu'nun, 80 yaşında zengin bir Amerikalı ile evlendiğini dün duyurmuştu.

Meltem Miraloğlu'nun 80 yaşındaki eşiyle ilgili şok açıklama!  ​
Meltem Miraloğlu'nun 80 yaşındaki eşiyle ilgili şok açıklama!  ​ Mehmet Demirbilek

'Hayat Devam Ediyor' isimli dizide 'Çocuk Gelin' olarak ünlenen Meltem Miraloğlu ile ilgili, magazin gündemine bomba gibi düşen bir yazı yazan ünlü sanatçı Onur Akay, dün Meltem Miraloğlu'nun Amerika'da kendisinden tam 48 yaş büyük 80 yaşındaki Patrick isimli Amerikalı zengin bir adamla, 10 gün önce gizlice evlendiğini duyurmuştu.

"Deli Gibi Amerikan Vatandaşı Olmak İstiyor"

Onur Akay, dün akşam UçanKuş TV'de yayınlanan Tayyar Işıksaçan ve Elife Yılmaz'ın sunduğu, Magazin Merkezi programına canlı telefon bağlantısı yaptı. Canlı yayında Meltem Miraloğlu'nun 80 yaşındaki eşiyle ilgili şok açıklamalar yapan Akay, "Meltem Miraloğlu, gizlice evlendiği 80 yaşındaki Amerikalı eşine önce babam dedi sonra evlendi kocam dedi. Çünkü eşinin oturduğu Şikago yakınlarındaki Illinois eyaletinde evlat edinme olayı çok fazla görülüyor. Ve Patrickle, önce Amerika'da parasız kalan ve içler acısı olaylar yaşayan eşi Meltem'i evlat edindi. Meltem'de bu duruma çok mutlu oldu ve ona herkesin içinde sürekli 'babam' diyerek sarılıp, öpmeye başladı. Sonra Patrickle, aynı evde yaşamaya başladığı ve evlat edindiği kızı Meltem'e aşık oldu ve evlenmek istedi. Çaresiz kalan ve deli gibi Amerika vatandaşı olmak isteyen Meltem, babam dediği adamla gizlice evlenip kocam demeye başladı." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Backlink Almanın Önemi ve SEO’daki Etkisi - Backlink nedir?
Backlink Almanın Önemi ve SEO’daki Etkisi - Backlink nedir?
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!