Gökhan Türkmen Akustik Plus Konseriyle Büyüleyecek

Gökhan Türkmen 20 kişilik orkestra ile Bostancı Gösteri Merkezi'nde 18 Aralık'ta Sevenleriyle Buluşmaya Hazırlanıyor.

Gökhan Türkmen Akustik Plus Konseriyle Büyüleyecek
Gökhan Türkmen Akustik Plus Konseriyle Büyüleyecek Mehmet Demirbilek

Akustik Konser Serisi kapsamında 20 değerli müzisyenden oluşan orkestrasıyla bir müzik şöleni yaşatmaya hazırlanan Gökhan Türkmen "Akustik Plus" adını verdiği konseptle 18 Aralık Akşamı Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahne alacak.

Yıllardır birlikte yol aldığı GT Band, yaylılar ve tahta üflemelilerde birbirinden değerli müzisyenlerin yanı sıra "Hemdem" Doğu turnesinde birlikte sahne aldığı Serkan Ölçer, GTR Müzik'in başarılı sanatçısı Birkan Nasuhoğlu ve Mustafa İpekçioğlu'da konuk sanatçılar olarak Gökhan Türkmen'e sahnede eşlik edecekler.

Türkmen, Ekim ayından bu yana her ay çıkardığı yeni şarkılarıyla 2020 albümünü tamamlamaya başladığı "Aşkın Enkazı" ve "Sır" parçalarının yanı sıra hafızalara kazınan parçalarının yer aldığı geniş repertuvarıyla müzikseverlere bambaşka bir gece ve deneyim yaşatacak.

Geleceğe ışık tutmaya var mısın?

Uzun yıllardır sosyal sorumluluk projeleriyle farkındalık yaratmayı amaçlayan müzisyen ve ekibi, akustik konser serisiyle "Geleceğe Işık Tut" projesine destek vermeye devam ediyor. 18 Aralık'ta dinleyicilerin beraberinde getirecekleri kitap, kalem, defter gibi kırtasiye malzemeleri ve oyuncaklar Geleceğe Işık Tut ekibi aracılığıyla ihtiyacı olan okullara ulaştırılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Şarkıcı Gülşen'den Yeni Şarkı Kararı Geldi!
Ünlü Şarkıcı Gülşen'den Yeni Şarkı Kararı Geldi!
Harika Avcı ölümcül bir hastalığa mı yakalandı?
Harika Avcı ölümcül bir hastalığa mı yakalandı?