Gizem Birdal kimdir nereli? Survivor Gizem Birdal’ın biyografisi kaç yaşında?

Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Gizem Birdal kimdir, kaç yaşında ve boyu kaç?' sorusunun yanıtı sorgulanıyor. Peki, Survivor'da Gönüllüler takımı yarışmacısı olan Gizem Birdal kimdir, kaç yaşında, boyu kaç ve aslen nereli? İşte tüm detaylar…

Gizem Birdal kimdir nereli? Survivor Gizem Birdal’ın biyografisi kaç yaşında?
Gizem Birdal kimdir nereli? Survivor Gizem Birdal’ın biyografisi kaç yaşında? Mehmet Demirbilek

Fatma ve Erman'ın diskalifiye olmasının ardından 2020 Survivor yeni yarışmacıları arasında Gizem Birdal yer alıyor. Survivor son bölümde, programın yeni yarışmacısı olarak Gizem Birdal'un katıldığı açıklandı. Böylece, Gönüllüler takımına dahil olmuş olan ve sportif yapısıyla dikkat çeken Birdal'ın hayatı merak edilmeye başlandı. Tam bu noktada, 'Gizem Birdal kimdir, kaç yaşında ve nereli?' sorusunun yanıtı merak edilmeye başlandı. Peki, Gizem Birdal kimdir, kaç yaşında, nereli ve mesleği nedir?

SURVİVOR GİZEM BİRDAL KİMDİR?

5 Ağustos 1992, İstanbul'da doğdu. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü'nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji'nden burs alarak liseyi de İstanbul'da bitirdi. Sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa'da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

Üniversiteden sonra "Kocamın Ailesi" dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son "Şahin Tepesi" adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan'ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Backlink Almanın Önemi ve SEO’daki Etkisi - Backlink nedir?
Backlink Almanın Önemi ve SEO’daki Etkisi - Backlink nedir?
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!
Beşiktaş Başkanı Çebi, Jean Onana İddialarına Cevap Verdi!