Mucize Doktor Dizisi’nin O İsim Diziden Ayrılıyor Mu? Ali Vefa’ya Ne Olacak?

Mucize Doktor dizisinin yeni çıkan fragmanlarının ardından izleyicileri Ali Vefa’ya ne olacak? Diye araştırma yapıyorlar. Dizi içerisindeki Ali Vefa karakteri, babası yerine koyduğu Adil Hoca’sını kaybetmişti. Bu acı ile oldukça fazla üzülen Ali Vefa hiçbir tedaviye yanıt vermiyor.

Mucize Doktor Dizisi’nin O İsim Diziden Ayrılıyor Mu? Ali Vefa’ya Ne Olacak?
Mucize Doktor Dizisi’nin O İsim Diziden Ayrılıyor Mu? Ali Vefa’ya Ne Olacak? Mehmet Demirbilek

Mucize Doktor dizisinin yeni çıkan fragmanlarının ardından izleyicileri Ali Vefa’ya ne olacak? Diye araştırma yapıyorlar. Dizi içerisindeki Ali Vefa karakteri, babası yerine koyduğu Adil Hoca’sını kaybetmişti. Bu acı ile oldukça fazla üzülen Ali Vefa hiçbir tedaviye yanıt vermiyor.

İzleyiciler ise ilerleyen bölümlerde bu karakterin diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak ediyorlar.

Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca karakteri diziden ayrılmış ve seyirci oldukça fazla sarsılmıştı. Yeni çıkan fragmanda ise Ali Vefa’nın komada olduğu görüldü. Reha Özcan’ın diziden ayrılması seyircileri oldukça üzmüş ve oyuncuların başarılı performansı gündemden düşmemişti. Ali Vefa, Adil Hoca’nın ölümüne çok üzülmüş ve bunu seyirci hissetmişti.

Ali Vefa Ölecek Mi?

Mucize Doktor dizisi 50. Bölümü tanıtımı ile gündeme geldi. Fragmanda Ali Vefa’nın komada olduğu görülüyor. Hastanedeki herkesin çabasına rağmen ise Ali Vefa bir türlü gözünü açmıyor. Ferman ise Ali Vefa’yı uyandırabilmek adına elinden geleni yapıyor ve 10 gündür Ali Vefa komada yatıyor. Bu sırada Vuslat’ın ise Ali Vefa’nın yoğun bakım alanından alınması için emir verdiği görülüyor. Ali Vefa karakterine ne olacağı ise ilerleyen bölümlerde kesinlik kazanacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
betsmove destek sitesiarzbeten iyi bahis siteleri7li slot oyunlarıpiabet güvenli girişholiganbetoslobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
O Ses Türkiye'de Hadise'nin Yerine Gelecek İsim Belli Oldu
O Ses Türkiye'de Hadise'nin Yerine Gelecek İsim Belli Oldu
Bakan Ersoy'dan müzik yasağıyla ilgili flaş açıklama
Bakan Ersoy'dan müzik yasağıyla ilgili flaş açıklama